Noční orientační běh – Baška

Dne 3.11. (17 – 19 hod) se v okolí přehrady Baška pořádal pod vedením Lukáše Biolka Klub orientačního běhu Frýdek-Místek NOČNÍ ORIENTAČNÍ BĚH.

A jak bylo? To popsala Pavla Chudíková z SKOB F-M:

„Vyběhl, zakopl, namočil si boty, uklouzl, zapadl do bažiny, zamotal se do ostružin, podřel si nohy….nakonec doběhl a zvítězil. Takový byl text na diplomu, který dostali medailisté nočního oddílového přeboru 3. listopadu v Bašce. Všichni samozřejmě na stupně vítězů nedosáhli, ale bahna a ostružin si užil téměř každý. Sešlo se nás ke stovce, mnozí běželi svůj vůbec první závod. Počasí se umoudřilo a nedávné propršené dny nám připomnělo jen podmáčeným terénem. Po doběhu jsme se mohli ohřát u ohniště a opéct párek. Děti i dospělí byli spokojení a domů se rozcházeli s úsměvem.
Neformální vítězkou fair play se stala Ivona Popieluchová. Její polské soupeřce Marii Marszałek v průběhu závodu přestala svítit čelovka, takže pak běžely spolu a doběhly si pro první a druhé místo v kategorii AD. A jak to dopadlo celkově? Výsledky si můžete prohlédnout ZDE.
Vítězům gratulujeme a všem děkujeme za účast.“

A fotky naleznete zde.

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *