Základní kolo Svojsíkova závodu 2019 – Morávka

Základní kolo nám letos připravilo středisko Pražmo na Morávce. Ačkoliv v neděli hlásili, že napadl sníh, ve středu bylo krásně, teplo, sluníčko svítilo celý den a k tomu lehce pofukoval chladný vánek, takže hlídky měly ideální podmínky pro závodění.

Závodění bylo v duchu tradičních disciplín jako je šití, vyhledávání informací v jízdním řádu, řešení krizových situací (bouřka), ošetřování zraněného, poznávání přírodnin, rozdělání ohně a střelba ze vzduchovek. Trasa byla docela dlouhá, cca 9 km a tak i ten kdo nezabloudil, strávil na ní min. 4,5 hodiny.

Kamča nafotila ty nejdůležitější okamžiky – čekání na start a závěrečné vyhodnocení, kde si Neonky došly pro výhru – jedličku, dort, krásný putovní pohár a spoustu malých drobností v tajemné bedně 🙂

Netopýrky se umístily na 6. místě, nejmladší Veverky na 12. místě. Mloci v chlapecké kategorii obsadili 9. příčku.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *