Střediskový sněm na Doroťance

O víkendu 4. 10. – 6. 10. 2019,  díky Vaškovi, zajistila družinka Hrozen na krásné horské chatě Doroťanka  výjezdní střediskovou radu.

Páteční večer byl věnovaný střediskovému sněmu, který režíroval Tomáš a Markéta. Po oficiální části, ve které se volilo vedení střediska, noví členové revizní komise a střediskové rady, následovala volná zábava se spoustou jídla o  a pití o které se postarala Barunka a Iveta. O zábavu se staral Jirka Kocich s jednou ze svých kytar, spolu s houslemi Katky Mertové a Martiny Jalůvkové.

Část členů nás opustila již o páteční noci. V sobotu se dámská část vypravila na procházku na Bílý Kříž, při které se plnily košíky houbami. Krásné byly i mochomůrkyJ.

Pánská část se cestou na Bílý Kříž nechala 300 m od chaty zlákat místní hospůdkou.

K večeru jsme se všichni na chatě opět sešli. Pochutnali si na segedýnském guláši a zpracovávali nasbírané houby. Zbyla pak i chvilka na probrání akcí následujícího roku, rozdělení úkolů a společenské hry.

Setkání jsme zakončili mši svatou v kostelíku na Bílé a společným obědem J (Díky Šerife) v hospůdce na Ostravici.

Barunka

A co by to byl za zápis bez obrázků – fotečky zde 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *