V síti

Zapsala Kája

PS. Omluvte sníženou technickou kvalitu fotografií. A videa na konci bude nutné si stáhnout kvůli jejich velikosti přímo do počítače, aby je bylo možno přehrát. Jedná se o práce účastnic – reklamní spoty zaměřené na přiblížení, co je to vlastně skauting :-).

Dámská víkendovka pro Veverky, Netopýrky a Neonky – tentokrát V SÍTI

Sraz: v pátek 8.11. v 16:45 na vlakovém nádraží ve Frýdku – Místku

Příjezd: v neděli 10.11. v 16:30 na novém autobusovém nádraží

Cena:  550 kč

S sebou : teplé oblečení na ven, na pobyt v chatě i na spaní, pevnou obuv, pláštěnku, přezůvky, hrnek, láhev na pití, skautský deník, psací potřeby, uzlovačku, KPZ, jídlo a pití na cestu a páteční večer, hygienu, kartičku zdravotní pojišťovny a léky, které pravidelně bereš, svou vytisknutou fotku, čelovku.

Do družiny : videokameru, společnou vytisknutou fotku, družinovou lékárničku, power banku, telefon s aplikací mapy.cz

Všechny věci si sbalte do jednoho batohu tak, abyste s ním zvládli jízdu vlakem i cestu k chatě.