3. skautský ples

Uskuteční se v sobotu 27.1.2024 od 19h v kulturním domě v Bašce. Bude laděn do stylu První republiky, uvítáme dobové oblečení či doplňky, ale nejsou v žádném případě podmínkou!

Těšíme se na všechny rodiče a přátele skautů!

Prodej vstupenek probíhá elektronickou formou. Cena lístku je 400 Kč, zahrnuje večeři. Pro platbu prosím použijte níže uvedený QR kód

nebo tyto údaje:

• číslo účtu: 2000789389/2010
  • variabilní symbol: 240127

Do poznámky k platbě prosím uveďte PLES+váš email, tedy např. „PLES+jan.novak@seznam.cz“. Na Vámi uvedený email přijde potvrzení o platbě a budete zařazeni na seznam hostů plesu.

Plánek sálu, červeně obsazená místa
(stav k 25.1.2024)

Pokud budete chtít zarezervovat místa u konkrétního stolu (viz plánek sálu), napište prosím svůj požadavek na mail ples_mistek@skaut.cz. V opačném případě vám budou místa přidělena. Tištěné vstupenky nejsou třeba, kdo by je ale přesto chtěl obdržet (dárek, apod.), nechť po platbě napíše na mail ples_mistek@skaut.cz.

V případě dotazů, speciálních požadavků či jakýchkoliv nejasností nás prosím kontaktujte také na mailu ples_mistek@skaut.cz.