Papouščí přespávačka

Sešli jsme se v hojném počtu v sobotu 8.2.2020 v 15:00 ve sviadnovské klubovně.

Venku jsme si zahráli hru na policajty a na zloděje. Uprostřed hry dorazila naše bývalá vedoucí Sáček, a protože zjistila, že zloději zrovna prohrávají, tak se přidala k nim a síly vyrovnala. Když už jsme padali únavou, zašli jsme dovnitř, kde jsme si promítli fotky z tábora, k tomu zakusovali buchty a pili čaj. Abychom se znovu trochu rozhýbali, zahráli jsme si mléčnou bombu, a pak, abychom se zklidnili před večeří, jsme si pustili film. Když film skončil, pochutnali jsme si na večeři, připravili ke spánku a zazpívali skautskou večerku.

V noci jsme nemohli dlouho usnout, protože nejsme zvyklí spát mimo naše pohodlná hnízdečka, ale určitě se to brzo naučíme. Kubíkovi v noci nebylo dobře a ráno si pro něj musela přijít maminka. Po snídani šli někteří do kostela, kde se jim naskytla jedinečná příležitost sledovat celou mši z kůru, a po mši navštívit zákristii. Pak jsme se vrátili do klubovny, kde jsme uklidili a sbalili si věci. V 11:00 jsme se rozloučili a odešli s rodiči na oběd.

Za Papoušky Kája