IVANČENA 2022

V sobotu 23.4.2022 se těšíme na tradiční společný výstup k mohyle Ivančena pod Lysou Horou. Skauti z blízka i z dáli společně poputují k tomuto významnému památníku, který má už třetím rokem novou podobu, než na kterou jsme byli dlouhé roky zvyklí. Kromě slavnostního ceremoniálu a mše svaté bude u mohyly také pestrý doprovodný program.

Sraz: 23.4.2022 v 8:00 ve Sviadnově u restaurace Ondráš nebo v 8:05 v Místku na starém autobusovém nádraží

Cena: 20 Kč na jízdné + cca 80 Kč na útratu (např. památeční nášivky, apod.)

Návrat: v 16:00 v Místku na starém autobusovém nádraží a následně ve Sviadnově u rest. Ondráš

Sebou: dobré boty, vhodné oblečení na výstup, skautský kroj, kdo nemá tak skautské tričko se šátkem, kdo nemá ani to, tak něco pěknějšího, pláštěnku, KPZ, uzlovačku, jídlo a pití na celou výpravu, průkaz ZP. Tam i zpět se pojede autobusem, komu bývá špatně, nechť prosím užije Kinedryl.

Za vedoucí se těší Tom Stolín (606 785 579)

Fotky z akce si můžete prohlédnout zde.