Ahoj!
Rádi bychom Tě pozvali na společné střediskové Vánoce, které se budou konat 15.12. 2023 v Lidovém domě v Místku, od 16:00 do 18:30 hodin.

Těšit se můžeš na společné aktivity, vánoční kvíz, malování perníčků, zpívání koled a předávání dárečků.

Pokud budeš chtít, můžeš si dopředu promyslet nebo rovnou doma i sepsat vzkaz, který bys rád předal Ježíškovi k Vánocům.

Co s sebou: vánoční oblečení, přezůvky nebo nejlépe sálovou obuv, svačinu a pití (pokud maminka napeče něco dobrého, neodmítneme do společného občerstvení), dále si dones hrneček na dobré pití a nezapomeň na dáreček v hodnotě do 120 Kč, který se uloží pod stromeček a na konci akce někomu ze střediska udělá radost (PS: k dárečku můžeš přidat i nějaké hezké vánoční přání).

Zváni jsou všichni členové střediska, prosíme však o vyplnění krátkého dotazníku, ať víme, kolik dětí se zúčastní.
Dotazník prosím vyplňte na tomto odkaze: https://forms.gle/Jhzgbnn5F17ixfKs8

Těšíme se na Tebe!