Mladší skautský stanový tábor

Vážení rodiče,

zasíláme Vám předběžnou přihlášku na náš letní stanový tábor určený pro mladší děti z našeho střediska, které jsou členy z jedné z následujících družin: Plši, Šneci, Laňky, Lvíčata, Lumíci, Vydry a Papoušci (pokud již máte dítě starší, tedy navštěvující schůzky jiných družin, nemusíte číst dále, budete brzy osloveni přímo družinovými vedoucími).

Tento rok vyměníme svět princezen a draků za tajuplnou hvězdnou bránu. Na děti čekají příběhy napříč světy, které si užijí společně se svými přáteli. Víc však už budou muset zjistit samy.

Termín konání tábora je 4. 8.-11 .8. 2024, umístěn bude opět poblíž obce Bílá. Podmínkou účasti na táboře je ukončená 1. třída ZŠ. Nejzazší termín pro odevzdání online přihlášky je 31. 3. 2023.

Odkaz na přihlášku mladšího turnusu.

Prosíme o vyplnění přihlášky v každém případě, ať víme i o případné jisté neúčasti dítěte na táboře.

Přihlášeným účastníkům tábora budou během měsíce května zaslány další podrobnější informace.

S táborem se jako každý rok pojí předtáborová víkendovka. Pro táborníky není povinná (můžou na ni i ti, co na tábor nejedou a zároveň ti, co na tábor jedou, na ni nemusí), ale je s táborem spjata. Letos bude opět v Hodoňovicích v termínu: 21. – 23. 6. 2024.

V případě jakýchkoliv dotazů mě neváhejte kontaktovat.

Za všechny vedoucí zdraví.

Filip Pěch

hlavní táborový vedoucí