Vzhůru na Javořinku

Výlet na Javořinku je za námi. Při počítání jsme došli k číslu 20, slovy „dvacet“ účastníků. Po hře, která se jmenuje „přestřelka“ jsme vyšli ze Samčanky po modré turistiské značce, v zápětí jsme objevili obrázkovou stezku na Javořinku. Zatímco cesta začala stoupat, my hráli hru oheň – voda – vítr, pak jsme si měli zapamatovat a přednést básničku, najít v lese suroviny na výrobu masti a pak to přišlo… ztratili jsme se… vyzkoušeli jsme si zavolat o pomoc, která nám poradila postavit přístřešky, kdyby se přihnal déšť. Vše dobře dopadlo a my našli cestu z lesa ven. Na Javořince u zvoničky však začalo foukat, takže jsme se dlouho nezdrželi a vysněné hutututu jsme hráli až na louce na Kosti. Pak už zbýval jen kousek na autobusovou zastávku, kde jsme si ještě zahráli cukr – káva – limonáda – čaj – rum – bum…

A to je konec. Autobus přijel a vy se vydali na cestu zpátky k našim rodičům. Výlet se opravdu podařil, nejvíce se nám líbila stavba přístřešku a hutututu. Tak příště na viděnou a doufám, že přijdete taky 🙂

Neonky

 

 

 

Informace k výletu:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *