Příměstský tábor „Cesta za pokladem“ – 2.turnus

Naše dobrodružství začalo v pondělí 15.srpna ve sviadnovské klubovně. Ráno nás kapitán Miky požádal, abychom se s ním vypravili hledat poklad, ale aby nám spolu na této výpravě bylo dobře, zahráli jsme si nejprve hry na seznámení. Odpoledne jsme si vyrobili vlastní pirátskou vlajku. V úterý jsme si vyzkoušeli jaké to je udělat si oběd, a tak jsme společnými silami připravili zapečené brambory. A jelikož by měl být každý pirát rychlý a silný tak jsme také soutěžili v několika disciplínách. Ve středu jsme se vydali na krátký výlet po Sviadnově, abychom získali dřevo, z kterého si každý vyrobil vlastní truhličku. Odpoledne jsme se utkali ve vodní bitvě a uloupili náš první poklad. Další den jsme se učili pracovat s mapou a opět se vydali za pomoci kompasu na krátký výlet. Každý den jsme za splnění úkolů dostali část mapy, a v pátek jsme se vydali do Staříče hledat poklad, ten jsme našli a dokonce jsme vyšli i na rozhlednu. Na konec tábora jsme otevřeli truhlu, v které byly odměny a mnoho sladkostí.
Klára Kotásková

Fotky najdete tady