ZÁVOD „NANEČISTO“ pro světlušky a vlčata

Víkendovka na Vanaivanu byla, myslím moc fajn akce pro světlušky a vlčata. A nejen pro ně, jely s námi šikovné Neonky, Tygřice Eliška, skvělá paní kuchařka Marta, Panter Kryštof a ostatní ochotní vedoucí.

V pátek k večeru dorazili všichni na nové skautské středisko Vanaivan v Kopřivnici.  Ubytování, seznamovací hry, dobrá večeře a scénka k sobotnímu závodu, to byl úvodní večer.

V sobotu začal závod“ Nanečisto“. Ale disciplíny jako „Naostro“☺ Závod nebyl na čas, ale disciplíny byly bodovány přísně. Zejména Zdravověda byla drsná, Neonky měly namaskovaná zranění, která vypadala opravdu reálně!!. Ale i Lvíčata to brala s humorem. 5 družin prošlo celkem 11 disciplín – Fyzická zdatnost, Kuchařská dovednost, Schopnost hledat informace, Znalost přírody, Historie skautingu,..Všechny družinky byly moc šikovné!, Lvíčata zvítězila ve své kategorii, Veverky a Orlíci byli na 1. místě, Netopýrky a Sovičky těsně na 2. místě. Všichni byli odměněni, protože si to zasloužili!

V neděli ještě skládání Origami, „vyřádění“ venku na průlezkách, úklid a odchod na autobusové nádraží.

Bylo fajně, zase příště se těšíme☺

Martina

Lístek na víkendovku ke stažení

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *